Ja rezultati i pjesës së parë mes Ballkanit dhe Gjilanit

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Suva Reka” mes skuadrës së Ballkanit dhe Gjilanit. Pas 45’ minutave të zhvilluara,…

Mbyllet pjesa e parë mes Malishevës e Dukagjinit, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Malishevës dhe asaj të Dukagjinit.. Momentalisht, pas…

Zhvillohet pjesa e parë mes Malishevës dhe Dukagjinit, ja rezultati

Ka filluar pjesa e parë e ndeshjes mes Malishevës dhe skuadrës së Dukagjinit, e vlefshme kjo për xhiron e 18…

Superliga e Kosovës/Rezultate tejet interesante pas pjesëve të para

Kanë përfunduar pjesët e para në tre ndeshjet që janë duke u zhvilluar në Superligën e Kosovës, ku kemi disa…

Liga e Kampionëve/Ja rezultati i pjesës së parë mes Atalantas dhe Villarreal

Krahas ndeshjeve në Ligën e Evropës dhe atyre në Ligën e Konferencës, momentalisht është duke u zhvilluar edhe ndeshja mes…

Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes Wolverhampton e Liverpool

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Wolverhampton dhe gjigandit anglez Liverpool, e vlefshme për xhiron e…

Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes West Ham dhe Chelsea

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes West Ham dhe Chelseat, ku ky i fundit gjen vetën në epërsi…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes United dhe Arsenal

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin që po zhvillohet në stadiumin “Old Trafford” mes Manchester United dhe Arsenal. Pas…

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati mes Kosovës dhe Shqipërisë

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë në kategorinë e…

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Liverpool-Southampton

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Liverpoolit dhe skuadrës së Southamptonit, ku momentalisht nikoqirët gjejnë vetën në epërsi…
error: