Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati mes Interit dhe Lazios

Ka përfunduar pjesa e parë mes kampionit italian Inter dhe skuadrës së Lazios, ku rezultati qëndron i brabartë mes dy…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Romës dhe Juventusit

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin mes skuadrës së Romës dhe gjigandit italian Juventus, ku të dy skuadrat hynë…

FA Cup/Ja rezultatet e pjesëve të para

Kanë përfunduar pjesët e para në shtatë ndeshjet që po zhvillohet aktualisht në FA Cup angleze, ku kemi disa rezultate…

Përfundon pa gola pjesa e parë mes Granadas dhe Barcelonës

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Nuevo Los Cármenes”, ku të dy portierët kanë mbajtur portat e paprekura. Pas…

FA Cup/Chelsea mbyll pjesën e parë në epërsi prej katër golave

Kanë përfunduar pjesët e para në pesë ndeshjet që po zhvillohen në FA Cup angleze, ku kemi disa rezultate tejet…

Milan-Roma, ky është rezultati i pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Milanit dhe asaj të Romës, ku nikoqirët hynë drejt zhveshtoreve…

Përfundon pjesa e parë mes United dhe Wolverhampton, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Manchester United dhe Wolverhampton, ku ende nuk është gjetur goli nga asnjëra…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Chelseat e Liverpool

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Stamford Bridge” mes Chelseat dhe Liverpoolit. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara, të…

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Watford e Tottenham

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Watfordit dhe Tottenhamit, ku momentalisht nuk ka gola. Pas 45’…

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati mes Arsenalit dhe Cityt

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin mes skuadrës së Arsenalit dhe asaj të Manchester Cityt, ku momentalisht nikoqirët gjejnë…