Përfundon pjesa e parë mes United dhe Wolverhampton, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Manchester United dhe Wolverhampton, ku ende nuk është gjetur goli nga asnjëra…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Chelseat e Liverpool

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Stamford Bridge” mes Chelseat dhe Liverpoolit. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara, të…

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Watford e Tottenham

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Watfordit dhe Tottenhamit, ku momentalisht nuk ka gola. Pas 45’…

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati mes Arsenalit dhe Cityt

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin mes skuadrës së Arsenalit dhe asaj të Manchester Cityt, ku momentalisht nikoqirët gjejnë…

Ja rezultati i pjesës së parë mes Interit dhe Torinos

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Interit dhe Torinos, ku momentalisht vendasit gjejnë vetën në epërsi minimale prej…

Ky është rezultati i pjesës së parë mes Atalantas dhe Romës

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Atalantas dhe Romës, ku momentalisht mysafirët gjejnë vetën në epërsi…

Tre gola në pjesën e parë mes Liverpoolit e Newcastle

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Liverpoolit dhe Newcastle, ku nikoqirët gjejnë vetën në epërsi prej një goli…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Chelseat dhe Evertonit

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Stamford Bridge” mes skuadrës së Chelseat dhe Evertonit, ku të dy portierët kanë…

Reali mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Atletico Madridit

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Santiago Bernabeu” ku skuadra nikoqire gjen vetën në epërsi prej një goli. Real…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Inter dhe Cagliari

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Giuseppe Meazza” ku kampioni aktual italian gjen vetën në epërsi prej një goli.…
error: