Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati në derbin mes Interit e Romës

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin e Serie A mes Interit dhe Romës, ku të dy skuadrat e kanë…

​Pjesa e parë: Drita e Drenica luajnë baras sikurse Llapi e Malisheva

Ka përfunduar pjesa e parë në tri ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate…

Mbyllet pjesa e parë, Kosova në epërsi solide kundër Qipros

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Qipros, ku vendasit hyjnë…

Pjesa e parë: Pavarësisht dominimit, Kosova dështon ta gjejë golin kundër Irlandës së Veriut

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Irlandës së Veriut dhe Kombëtares së Kosovës, ku ende nuk…

Pjesa e parë: Ja rezultatet e ndeshjeve në Ligën e Kombeve

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Ligën e Kombeve, ku kemi disa rezultate tejet…

Pjesa e parë: Pa gola mes Gjilanit e Llapit, Malisheva e Drita luajnë baras

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate…

Mbyllet pjesa e parë, City në epërsi solide ndaj Wolves

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes interesante mes Wolverhampton e Manchester Cityt, ku ky i fundit hynë drejt zhveshtores…

Përfundon pjesa e parë, Ballkani humb epërsinë ndaj Slavia Pragues

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Slavia Pragues e Ballkanit, ku u shënuan plot pesë gola.…

Pjesa e parë/Pa gola mes Bayernit e Barçës, Liverpooli e Ajaxi duke barazuar

Ka përfunduar pjesa e parë në pesë ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku kemi…

Pjesa e parë/Interi në avantazh, Tottenham e Sporting luajnë baras

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Ligën e Kampionëve, ku kemi rezultate interesante.…