Mbyllet pjesa e parë në “Wembley”, lëndohet Salah

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së FA Cup mes Chelseat e Liverpoolit, ku deri tani asnjëra skuadër nuk…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Tottenhamit e Arsenalit

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin londinez mes Tottenhamit e Arsenalit, ku nikoqirët hyjnë drejt zhveshtores në epërsi prej…

Ja rezultati i pjesës së parë mes Barcelonës e Celta Vigos

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes gjigantit katalunas Barcelona dhe skuadrës së Celta Vigos, ku nikoqirët hynë drejt…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Aston Villas e Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Aston Villas e Liverpoolit, ku të dy skuadrat hynë drejt…

Pjesa e parë e zjarrtë mes Liverpoolit e Tottenham, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin anglez mes Liverpoolit e Tottenham, ku të dy skuadrat ende nuk e kanë…

Mbyllet pjesa e parë, United në disavantazh kundër Brightonit – video

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Brightonit dhe gjigantit anglez Manchester United, ku nikoqirët hynë drejt…

Premier Liga/Rezultate interesante pas pjesëve të para në këto ndeshje

Momentalisht janë duke u zhvilluar katër ndeshje në Premier Ligën angleze, ku pas përfundimit të pjesës së parë kemi disa…

Mbyllet pjesa e parë, Villarreali po bën mrekullinë ndaj Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Villarrealit dhe Liverpoolit në stadiumin “La Ceramica”. Skuadra spanjolle ka bërë mrekullinë…

Mbyllet pjesa e parë mes Udineses e Interit, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Dacia Arena”, ku kampioni aktual italian Inter gjendet në epërsi prej dy golave.…

Mbyllet pjesa e parë mes West Ham e Arsenal, dy gola të shënuar deri tani

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes West Hamit dhe Arsenalit, ku të dy skuadrat hynë drejt zhveshtores me…