Llapi e fillon furishëm pjesën e dytë

Me të filluar pjesa e dytë e finales së Kupës së Kosovës dhe ka rënë goli i tretë i ndeshjes…

​Ukraina plotëson pjesën e dytë të pyetësorit të vendit kandidat të BE-së

Ukraina ka plotësuar pjesën e dytë të pyetësorit të Bashkimit Evropian për të fituar statusin e vendit kandidat. Këtë e…

Shqipëri – Kosovë, nis pjesa e dytë e ndeshjes

Ka filluar tashmë edhe pjesa e dytë e ndeshjes vëllazërore ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës, raporton KosovaPress. Skuadra e trajnerit Edi…