Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Pioli tregon çfarë i tha ekipit pas humbjes në derbi dhe jep lajmin e ri për Zlatan Ibrahimoviç

Stefano Pioli zbulon se çfarë i tha ekipit të tij pas humbjes në derbi kundër Interit dhe pranon që Zlatan…

Pioli mesazh Interit: Jemi përgatitur për t’i sulmuar hapësirat e kundërshtarit

Edhe trajneri i Milanit Stefano Pioli ka dalur para mediave ku ka folur në prag të ballafaqimit me Interin, një…

Pioli: Kështu turpërohemi kur nuk performojmë mirë

Trajneri i Milanit Stefano Pioli e ka konsideruar humbjen nga Spezia si të parën të merituar për skuadrën e tij…

Para ndeshjes me Spezian Pioli merr një tjetër lajm të mirë

Ismael Bennacer thuhet se është kthyer në stërvitje dhe është i gatshëm të luajë kundër Spezias të shtunën. Reprezentuesi algjerian…

Pioli paralajmëron debutimin e Mandzukic kundër Atalantës

Trajneri i Milanit Stefano Pioli tha se Mario Mandzukic është mirë fizikisht dhe kështu do të ftohet për ndeshjen kundër…

Milan – Lazio, formacionet zyrtare

Ndeshja kryesore e xhiros së 14-të në kampionatin italian të futbollit, të njohur si Serie-A do të zhvillohet në stadiumin…

Në këto ndeshje mungon Ibra dhe Pioli ka vendosur se kush do ta zëvendësojë

Milani do të duhet të luajë pa shërbimet e sulmuesit suedez Zlatan Ibrahimovic së paku në tri ndeshjet e radhës…

Pas fitores në derbi, Milani luan ndaj Romës, flet Pioli

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur para medieve në prag te ndeshjes derbi kundër Romës e cila zhvillohet nesër…

Pioli: Fitore e rëndësishme, iu tregoj se çfarë më kërkoi Ibra gjatë ndeshjes

Trajneri i Milani, Stefano Pioli ka folur pas derbit të fituar kundër Interit me rezultat 1-2 në “Giuseppe Meazza”, përcjell…

Pioli: Nëse e mposhtim Interin, rritet entuziazmi te Milani

Trajneri i Milanit Stefano Pioli ka deklaruar se ballafaqimi i nesërm me Interin do të jetë një test i rëndësishëm…
error: