Zyrtare, Kalvin Phillips nënshkruan me Manchester Cityn

Manchester City ka njoftuar të hënën se ka nënshkruar me Kalvin Phillips me të cilin ka bërë një kontratë gjashtë…

Liverpool po kryeson garën për shërbimet e Phillips

Mesfushori anglez mund të ndërroj ambient dhe të kalojë në “Anfield Road” këtë afat kalimtar dimëror të transferimeve. Gjigandi anglez…