Petrol Company shpërblen qindra klientë dhe vazhdon lojën për Jackpot – Banesë në fundvit

Petrol Company edhe këtë muaj shpërbleu klientët e saj me super shpërblime. Në rrjetin e saj social Facebook ka publikuar…

Furnizohu më lirë, fito banesë dhe hy në garë për 27 shpërblime për muajin tetor në Petrol Company

Kompania më e madhe në vend për shitje me pakicë të derivateve në të gjithë Kosovën “Petrol Company”, vetëm për…

Pse duhet ta keni kartelën VIP CARD të Petrol Company?

Petrol Company klientët e sajë shpërblen në forma të ndryshme me anë të kartelës së sajë të lojalitetit VIP CARD.…

Petrol Company këtë muaj do të dhurojë Skuter Elektrik Citycoco 1500W si dhe shumë shpërblime të tjera për klientët e saj

Në Petrol Company vazhdojnë shpërblimet për çdo muaj. Shkarkoni aplikacionin e Petrol Company, regjistrohuni dhe luani për të fituar njërin…

Disa nga fituesit e dhuratave nga “Petrol Company”, vazhdon loja për Jackpot Banesë

Kompania me e madhe e derivateve në vend “Petrol Company” në faqen e saj në rrjetin social Facebook ka njoftuar…

Këtë muaj Petrol Company shpërblen klientët e saj me pushime verore, shkarkoni aplikacionin e Petrol Company për tu bërë pjesë e lojës

Këtë muaj Petrol Company shpërblen klientët e saj me shpërblime verore si dhe shumë shpërblime të tjera të ndryshme. Shkarkoni…

Hapet pika e Petrol Company në Viti

Petrol Company tani edhe në Viti, pronari Shkelzen Jusaj furnizoi me derivate personalisht klientin e parë. Petrol Company tani afër…

Këtë muaj pushime verore dhe shumë shpërblime të tjera në Petrol Company si dhe Jackpot Banesë në fund të vitit: 31 korrik – 3 gusht

Shkarkoni aplikacionin e Petrol Company, regjistrohuni dhe fito shpërblime marramendëse, ndër to pushime verore:  Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D;  App Store: https://apple.co/34Bm5w3…

Në Petrol Company nga data 30 Qershor – 3 Korrik dhurohen super shpërblime

Në Petrol Company nga data 30 Qershor – 3 Korrik dhurohen super shpërblime: Iphone 12, Sony Playstation 4, Scooter Elektrik…

Petrol Company dërgon 101 çanta me materiale shkollore dhe maskota për 101 fëmijët në institucionin parashkollor “Gëzimi Ynë” në Fushë Kosovë

Siç e dimë 1 qershori është Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve, fëmijët e të gjitha moshave kërkojnë që këtë ditë të…