Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë takohen sot në Bruksel

Delegacioni i Kosovës dhe ai i Serbisë do të takohen sot në Bruksel në kuadër të procesit dialogut, në kohën…

​Nesër rifillon dialogu në nivel të kryenegociatorëve në Bruksel

Delegacioni i Kosovës i udhëhequr nga zëvendëskryeministri, Besnik Bislimi nesër (e mërkure) do të takohen në Bruksel me palën serbe…