Horoskopi 31 gusht

Dashi Sot bëni ndryshime të rëndësishme në çështje që deri më tani ju kanë lodhur mendërisht. Do t’ju paraqiten mundësi…

Horoskopi 25 gusht

Dashi Sot, mund të ketë disa frustrime të vogla, të cilat kanë të bëjnë kryesisht me miqtë, me përpjekjen kolektive,…

Horoskopi 24 gusht

DashiPlanet për të ardhmen janë të shumta dhe me pak përpjekje, këtë të martë mund të arrini t’i realizoni ato.…

Horoskopi 23 gusht

Dashi Sot do merrni disa vendime thelbësore dhe të dobishme, në lidhje me marrëdhëniet tuaja, që të përmirësojë shumë jetën…

​Mos iu besoni: Gjashtë shenjat e zodiakut që gënjejnë më shumë

Sipas astrologjisë, disa shenja të zodiakut janë më të prira për gënjeshtra se të tjerat. Këto gjashtë shenja të zodiakut…

Horoskopi 12 gusht

Dashi Sot duhet të jeni të ndërgjegjshëm për shëndetin tuaj. Armiqtë mund të bëjnë një komplot për t’ju ngacmuar sot,…

Horoskopi 5 gusht

Dashi Sot ju jeni në qendër të vëmendjes, jeni gazmorë, absolutisht krijues dhe popullorë.  Fati është në anën tuaj në…

Horoskopi 4 Gusht

Dashi Sot mos u merr me prirjen tënde për sjellje sipërfaqësore dhe të papjekura në jetën tënde shoqërore, por edhe…

Horoskopi 24 korrik

Dashi Jepni përparësi miqësive tuaja sot, por pa qenë aq kërkues, nervozë dhe dogmatikë ndaj miqve tuaj, sepse do të…

Horoskopi 9 Korrik

Dashi Sot merreni më shumë me menaxhimin e çështjeve dhe problemeve në  familje. Jeni duke menduar për një person nga…
error: