Një muaj paraburgim i caktohet personit që dyshohet se dhunoi 12-vjeçaren në Kamenicë

Gjykata Themelore e Gjilanit i ka caktuar një muaj paraburgim M.J i cili dyshohet se dhunoi 12-vjeçaren në Kamenicë. Masën…

​Një muaj paraburgim për personin që u prezantua si agjent i CIA-s e që lidhet me rastin e Bedri Rexhepit

S.G i është caktuar masa e paraburgimit pasi që ai mashtroi duke u prezantuar si agjent i CIA-s ku edhe…

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Një person pa shenja jete është gjetur në banesën e tij në Prishtinë. Ai u gjet alivanosur pasditen e së…

​Arrestohet një person, kërkoi 550 euro në këmbim të paraqitjes së provimit për patentë shofer

Një person në Malisheve kërkoi 550 euro në këmbit të paraqitjes së provimit për patentë shofer. Për çka policia ka…

Gjendet i vdekur një person në një stallë të bagëtive në Gllogjan

Një person është gjetur i vdekur në një stallë të bagëtive në Gllogjan të Deçanit. Trupi i pajetë i të…

Arrestohet një person në Gjakovë, rrahu nënën dhe babain e tij

Një person në Gjakovë ka ushtuar dhunë fizike dhe psikike ndaj prindërve të tij. Nga lëndimet e shkaktuara, nëna dhe…

Gjendet i vdekur një person në veri të Mitrovicës, dyshohet se është goditur nga një veturë

Një shtetas i huaj është gjetur i vdekur në Mitrovicë. Dyshohet se ai është goditur nga një veturë, e që…

​Gjendet i vdekur një person në oborrin e shtëpisë së tij në Vushtrri

Një person është gjetur i vdekur në një pusetë në oborrin e tij në Vushtrri. Për përmbysjen e tij në…

Arrestohet një person që grabiti pesë muaj më parë paratë që po transportoheshin në bankë

Në fshatin Shtedim të Podujevës është arrestuar i dyshuari për grabitje në Fushë Kosovë. 31 vjeçari A.H është arrestuar lidhur…

FSK po vazhdon kërkimet për personin që dyshohet se u hodh nga Ura e Fshejt

Ende nuk është gjetur personi që dyshohet se është hedhur nga Ura e Fshejt në Gjakovë në ditët e fundit…