“Dardanët” tregojnë përkrahje ndaj presidentit Ademi për mandatin e ri në FFK

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) Agim Ademi së bashku me nënkryetarin Bakir Burri pritën sot në një…

Zinchenko falënderon për përkrahjen, dëshiron që lufta të përfundojë në Ukrainë

Ylli ukrainas Oleksandr Zinchenko ka shfrytëzuar rastin që të falënderoj të gjithë për përkrahjen që i kanë treguar atij, ku…

Presidenti Ademi: Dukës i nevojitet përkrahje, është nderi i kombit

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) Agim Ademi ka qenë pjesëmarrës sot në zhvillimet e Asamblesë së Përgjithshme…

Pele flet për shëndetin e tij, merr përkrahje nga Ronaldo

Legjenda e futbollit, braziliani Pele ka dhënë detaje mbi situatën shëndetësore të tij, ku kishte lajme pozitive mbi tretmanin kundër…

Hyseni premton përkrahje për shoqatën Handikos në Podujevë

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Podujevës, Ekrem Hyseni, ka premtuar përkrahje institucionale për shoqatën…

Haskuka në Korishë, premton investime

Kryetari aktual, njëherit edhe kandidati për kryetar të Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka premton se edhe projektet dhe investimet në…

Ismaili premton përkrahje për të moshuarit

Kandidati për kryetar të Komunës së Prishtinës, Uran Ismaili ka takuar të moshuarit. Ai ka thënë se ata kanë kontribuar…