Përfundon ndeshja, ja rezultati mes Ulpianës dhe Prishtinës

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Ulpianës dhe asaj të Prishtinës, e vlefshme kjo për xhiron e 16 të Superligës…

Përfundon ndeshja, Marseille dhe Lazio ndajnë pikët në “Velodrome”

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës franceze Marseille dhe Lazios, ku pas 90’ minutave lojë të zhvilluar nuk ka fitues. Ndeshja…

Përfundon ndeshja, Napoli mposht Legian si mysafirë

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Legia Warsawa dhe Napolit, ku pas 90’ minutave lojë tre pikët ka siguruar skuadra…

Nesër dëgjohet dëshmitari i katërt në gjykimin ndaj Gucatit e Haradinajt në Hagë

Në Dhomat e Specializuara në Hagë ka përfunduar seanca gjyqësore ndaj ish-krerëve të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së…

​Përfundon dëgjimi i dëshmitarit të pestë në gjykimin ndaj Salih Mustafës në Hagë

Në Dhomat e Specializuara në Hagë ka përfunduar dëgjimi i dëshmitarit të pestë të Zyrës së Prokurorit të Specializuar(ZPS)në gjykimin…

Përfundon numërimi i votave me kusht në Prishtinë, kaq vota ka marrë Arben Vitia dhe Përparim Rama

Tashmë ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe atyre për nevoja të veçanta për Komunën e Prishtinës. Më së…

Përfundon dëgjimi i dëshmitares së parë në gjykimin ndaj Gucatit e Haradinajt në Hagë

Hetuesja në Zyrën e Prokurorit të Specializuar, Zdenka Pumper ka përfunduar dhënien e dëshmisë në gjykimin ndaj ish-krerëve të Organizatës…

Ka përfunduar obduksioni dhe identifikimi i viktimave nga zjarri në Tetovë

Në Institutin e Mjekësisë Ligjore ka përfunduar obduksioni i trupave të sjellë nga Tetova, pas zjarrit që shkrumboi spitalin modular,…

Përfundon takimi i Kurtit me disa nga kryetarët e komunave

Përfundon takimi i Kurtit me disa nga kryetarët e komunave Ka përfunduar takimi i kryeministrit Albin Kurti me disa nga…

Përfundon greva 3-orëshe e punëtorëve të ATK-së, vazhdon nesër

Ka përfunduar greva 3-orëshe e Sindikatës së Punëtorëve të Administratës Tatimore të Kosovës, përmes së cilës po kërkojnë që të…
error: