​Haxhiu: S’heqim dorë nga vettingu, këtë muaj procedojmë ndryshimet në pakon ligjore të KPK-së

Ministria e Drejtësisë këtë muaj do të procedojë drejt Kuvendit të Kosovës ndryshimet e pakos ligjore të sistemit prokurorial, plotësim-ndryshime…

Përfundon numërim i votave me kusht në Dragash, këto janë rezultatet

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimin e votave me kusht dhe nevojave të veçanta për kandidatët kryetar të…

Ish-krerët e OVL-UÇK-së po shpresojnë që gjykimi ndaj tyre të përfundojë brenda këtij viti

Ish-krerët e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së po shpresojnë që gjykimi ndaj tyre në Hagë të përfundojë brenda…

Zemaj akuzon Qeverinë Kurti se u dha pasqyrë qytetarëve se pandemia ka përfunduar

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Armend Zemaj, ka akuzuar Qeverinë e Kosovës se ka dhënë pasqyrë se pandemia…
error: