Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Ahmeti iu bën thirrje bizneseve që janë përfituese të granteve që të plotësojnë dokumentet

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti iu ka bërë thirrje të gjitha bizneseve përfituese të grantit për bizneset e…

850 fermerë pritet të përfitojnë grante në vlerë prej 29 milionë euro

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZHR) ka bërë nënshkrimin e kontratave të para të përfituesve të Programit për…
error: