Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Në tubimin përmbyllës të PDK-së edhe familja e Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit

Partia Demokratike e Kosovës, ka mbajtur sot tubimin përmbyllës në Prishitnë, ku u panë të pranishëm edhe familja e Kadri…

Kryeziu: Fitorja jonë do të jetë e madhe dhe në të gjithë Kosovën

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Florim Kryeziu, ka përmbyllur fushatën zgjedhore në Bllacë, duke marrë kështu përkrahje të…

Idrizi: Programi i Rimëkëmbjes do të ketë politika lehtësuese për kompanitë që punësojnë gra e vajza

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Valdete Idrizi ka vizituar kompanisë Elkos Group dhe ETC me ç’rast është takuar…

Kryeziu: Vraniqi është ngritur për fitoren e madhe të PDK-së si e gjithë Kosova

Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Florim Kryeziu ka vazhduar fushatën në fshatin Vraniq, ku mori mbështetje për zgjedhjet…

Hoxhaj në Vushtrri: Qeveri stabile do të ketë vetëm duke votuar PDK-në me numrin 134, me të tjerët mund të keni qeveri për 50 ditë

Kryetari i PDK-së, njëherësh kandidat për kryeministër, Enver Hoxhaj, në ditën e fundit të fushatës zgjedhore ka marrë pjesë në…

Hoxhaj në Podujevë: Kapitulli i ri për Kosovën do të fillojë më 14 shkurt me Planin për Rimëkëmbje

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh kandidati për kryeministër, Enver Hoxhaj ka mbajtur tubim elektoral në Podujevë, ku ka…

Beqa: Do të jem zëri i qytetarëve në Kuvendin e Kosovës

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Hajdar Beqa, thotë se do të jetë zë i fuqishëm…

Beqa mbështetet edhe nga banorët e Kramovikut

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Hajdar Beqa, ka vazhduar fushatën në çdo cep të vendit. Ai këtë mbrëmje…

Cakolli: Strukturat e një nëndege të AAK-së në Prishtinë i bashkohet PDK-së

Kandidati nga radhët e PDK-së për deputet, Bujar Cakolli, ka njoftuar se struktura dhe anëtarësi të nëndegës së AAK-së “Haxhi…
error: