Dybala: Nuk largohem nga Roma

E ardhmja e Paulo Dybalas te Roma nuk është në pikëpyetje. Këhsut ka lënë të kuptohet nga vet lojtari pas…

Chelsea tundon Dybalan

Meidat në Itali raportojnë se në orët e fundit Chelsea ka kontaktuar me agjentin e Paulo Dybalas dhe mund të…

Dybala kërkon rritje page te Roma

Paulo Dybala ishte ylli i Romëx këtë sezon dhe ai dëshiron një rritje të pagës në kontratën e tij të…

Lëndimi i Dybalas i lehtë, mund të startojë ndaj Milanit

Diego Llorente është diagnostikuar me një biceps të këputur, por bashkëlojtari i tij te Roma, Paulo Dybala nuk ka pësuar…