Liga Unike për femra, Partizani kampion

Vashat e klubit të basketbollit Partizani nga Tirana janë kampione të Ligës Unike për femra. KB Partizani e ka mposhtur…

Kampioni mposht Laçin, baras me Vllaznisë dhe Partizanit

Kanë përfunduar të dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Shqipërisë, ku kemi rezultate tejet interesante. Pas plot…

Sot zhvillohet beteja e dy pretendetëve për titull në Superligën e Shqipërisë

Kategoria Superiore e futbollit shqiptar sjellë sot tri ndeshje jashtëzakonisht interesante, të vlefshme për xhiron e 24-të. Sfida e parë…

Vazhdojnë rezultatet negative për Partizanin, Egnatia e pëson nga Kukësi

Kanë përfunduar dy nga tri ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Shqipërisë, ku kemi befasi në rezultate. Skuadra…

Superliga e Shqipërisë/Kampioni lider, pa fitues mes Kastriotit e Partizanit

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Shqipërisë, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

Vllaznia e befason Partizanin, siguron fitoren në fund të ndeshjes

Ka përfunduar edhe ndeshja e fundit e programit të sotëm të Superligës së Shqipërisë, ku pikët e plota i takojnë…

Partizani e mposht Kukësin, Erzeni e pëson nga Laçi

Kanë përfunduar dy ndeshjet e sotme të Superligës së Shqipërisë, të cilat ishin të vlefshme për xhiron e 14 të…

Partizani mposht Vllazninë dhe konsolidon kreun

Takimi Vllaznia-Partizani, i vlefshëm për javën e 7-të të Kategorisë Superiore të Shqipërisë që u luajt në mbrëmje në stadiumin…

Derbi i madh edhe në Superligën e Shqipërisë, përballen Partizani-Tirana

Një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe e luftuar pritet të zhvillohet sot edhe në Superligën e Shqipërisë në futboll. Aty do…