​Haxhi Avdyli zgjidhet nënkryetar i Partisë Guxo

Deputeti Haxhi Avdyli është zgjedhur nënkryetar i Partisë Guxo. Kjo është bërë e ditur nga vetë ai nëpërmjet një postimi…

Konfirmohet largimi i Kica-Xhelilit, Guxo e VV do të kenë një deputet më pak

Partia Guxo dhe Lëvizja Vetëvendosje do të kenë një deputet më pak në grupin e tyre parlamentar pas largimit të…