Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin pritet të mbajë moti i vranët dhe…

Parashikimi i motit për të dielën

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. Mëngjesi do të…

​Parashikimi i motit për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të premten parashihet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, nëpër vise…

Parashikimi i motit në dy ditët në vijim

Instituti Hidrometeorogjik i Kosovës njofton se të premten parashihet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, nëpër vise…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se fushat me presion të lartë atmosferik që kanë përfshirë vendin, do…

Parashikimi i motit për dy ditët në vijim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell…

Parashikimi i motit

Vendi ynë tashmë është nën ndikimin e masave të ajrit relativisht të freskëta. Dita e sotme mbetet nën ndikimin e…

Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. Temperaturat minimale do…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara,…