​Parashikimi i motit për dy ditë

Gjatë këtyre ditëve do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të premten dhe të…

Parashikimi i motit për dy ditë

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës nesër dhe të enjten pritet të mbajë kryesisht mot i vranët dhe me reshje shiu,…

​Parashikimi i motit për dy ditë

Nesër dhe të enjten pritet që të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten parashihen reshje të…