Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Nesër mot me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të mërkurën do të mbajë mot i vranët me reshje shiu dhe bore. Ndërsa…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. Temperaturat minimale do…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

IHMK njofton se në dy ditët në vijim vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të…

​Parashikimi i motit

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do…

Parashikimi i motit

Vendi ynë vazhdon të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte meteorologjike…

​Mot pranveror, temperaturat deri në 18 gradë celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon se sot dhe nesër në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht pranveror. Kjo situatë…

Nesër mot i vranët, bien edhe temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët i përcjell me rënie të…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.…

Mot me diell e vranësira edhe në dy ditët e ardhshme

Instituti Meteorologjik i Kosovës, njofton se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot me diell…

Parashikimi i motit për sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës me anë të një njoftimi…
error: