Parashikimi i motit

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius, ndërsa…

Nga java e ardhshme përmirësohet moti

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët por edhe me intervale të…

Edhe sot mot me shi në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se reshjet e shiut do të vazhdojnë edhe gjatë ditëve vijuese.  Ndonëse deri më tani,…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe herë…

Sot mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se dita e shtunë parashihet me mot kryesisht me diell. Temperaturat minimale parashikimit të lëvizin…

Fundjava me mot më të ngrohtë dhe kryesisht me diell

Fundjava me mot më të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në fillim të javës së ardhshme reshje lokale shiu dhe…

Parashikimi i motit për dy ditët në vijim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell…

Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorlogjik i Kosovës, njofton se të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe…