Dembele do ta bartë numrin 7 te Barcelona

Pas largimit të sulmuesit Antoine Griezmann nga Barcelona, tanimë është bërë e ditur se kush do ta mbajë numrin e…

Barcelona po synon që ta bind Dembelen të pranojë zbritje të pagës

Gjiganti katalunas dëshiron që ta bind yllin francez që të rinovojë kontratën e re, por me ulje të pagës. Barcelona…

Barcelona: Dembele në operacion për shkak të gjurit

Gjigandi spanjoll i futbollit katalanas njoftoi sot se sulmuesi i saj Ousmane Dembele (24) duhet t’i nënshtrohen një operacioni në…

Dembele: Jemi në top formë, por do të përballemi me një nga favoritët e Ligës së Kampionëve

Barcelona përballet në një përplasje titanike me Paris Saint-Germain këtë të martë në mbrëmje, me të dy palët që ndeshen…

​Manchester United nuk heq dorë nga Dembele

Manchester United kanë bërë gati disa opsione lojtarësh që dëshirojnë t’i transferojnë në merkaton e janarit si përforcime për klubin,…

Barcelona e gatshëm ta ulë çmimin e Dembeles

Sipas “SportsMole”, krerët e Barcelonës janë të gatshëm ta ulin vlerën e kartonit të Ousmane Dembeles, vetë qes, vetëm që…

Dembele dëshiron të qëndrojë te Barcelona

Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele dëshiron të qëndrojë tek ekipi i tij aktual, pavarësisht interesimit nga gjiganti anglez, Manchester United.…

Barcelona dhe Manchester United në bisedime për Ousmane Dembele

Raportohet se Manchester United dhe Barcelona janë duke zhvilluar negociata për një transferim potencial të sulmuesit francez Ousmane Dembele në…
error: