OSBE kërkon rishqyrtimin e dispozitave të projektligjit për vlerat e UÇK-së

Misioni i OSBE-së në Kosovë i ka bërë sot thirrje Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës që t’i rishqyrtojnë dispozitat e…

OSBE vazhdon bashkëpunimin me Kosovën

Kryeministri Avdullah Hoti priti sot në takim shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë ambasadorin Jan Braathu me të cilin…

Policia e Kosovës merr donacion 1 mijë maska nga OSBE

Policia e Kosovës ka pranuar sot 1 mijë maska mbrojtëse, donacion nga OSBE në periudhën kur vendi po përballet me…

Misioni i OSBE-së premton vazhdimin e mbështetjes për Kuvendin e Kosovës

Kryeparlamentarja e Kuvendit, Vjosa Osmanin në vazhdën e takimeve të parapara për ditën e sotme, ka pritur në takim ambasadorin…
error: