​Dy golat e Giroud ndaj Cagliarit-video

Milani ka shkuar në pushimin ndërmjet dy pjesëve të ndeshjes ndaj Cagliarit me epërsi prej tre golash derisa rezultati është…

Giroud tregon arsyet e largimit nga Chelsea

Ylli francez mezi pret të luajë për njërin nga ekipet më të mëdha në botë, dhe t’i ndihmojë të fitojë…

Milani kompleton transferimin e Giroud

Sulmuesi francez kalon nga Premier Liga angleze tek Serie A italiane. Gjiganti italian AC Milan ka bërë zyrtare transferimin e…

Giroud përshëndetet me klubin e Chelseat

Sulmuesi francez do të kompletojë ditëve në vazhdim transferimin e tij tek AC Milan. Olivier Giroud ka përfunduar testet mjekësore…

Giroud dëshiron t’i bashkohet Milanit

Sulmuesi francez pritet të largohet këtë verë nga “Stamford Bridge”. Olivier Giroud dëshiron t’i bashkohet skuadrës italiane AC Milan, ku…

Giroud nga sezoni i ardhshëm pritet të luajë në Serie-A

Milani thuhet se ka arritur një marrëveshje me Olivier Giroud, por francezi duhet të lirohet nga Chelsea paraprakisht “Blutë” ofruan…

Ibrahimovic flet për spekulimet rreth Giroud, i drejtohet vetës si Zot

Sulmuesi suedez dëshiron të ketë më shumë bashkëlojtarë me mentalitet fitues në “San Siro”, por pret që ai të mbetet…

Giroud afër transferimit te Milani

Fituesi i Kupës së Botës pritet të kaloj në “San Siro”. Skuadra italiane AC Milan thuhet se është shumë pranë…

Giroud nuk pritet të vazhdojë kontratën me Chelsea

Sulmuesi francez pritet të hapë bisedimet me krerët e klubit londinez në fund të këtij sezoni. Olivier Giroud është duke…

Giroud shënon sërish për Chelsean

Olivier Girou po tregohet një sulmues i pandalshëm në ndeshjen kundër Sevillas në Ligën e Kmapinëve, përcjell KosovaPress. Sulmuesi francez…
error: