Ylli i Juventusit e pranon ofertën nga skuadra e Premier Ligës

Siç bëhet e ditur nga eksperti i njohur i transferimeve, Fabrizio Romano, Juventusi është shumë afër shitjes së mesfushorit amerikan,…

Mësohet oferta e re e Milanit për Leaon

Kampioni italian, AC Milan dëshiron që ta ketë të nënshkruar kontratën e re të Rafael Leaos gjatë ditëve në vazhdim.…

Kurti me “ofertë shtesë” për grevistët: U refuzua pa u diskutuar

Kryeministri Albin Kurti është shprehur i habitur me përgjigjen e menjëhershme të Këshillit Grevist të BSPK-së se greva do të…

Bellerin refuzoi dy oferta nga Italia dhe uli pagën vetëm për t’iu bashkuar Barcelonës

Një nga transferimet më interesante të merkatos verore padyshim ishte edhe ai i Hector Bellerin te Barcelona. Mbrojtësi spanjoll bëri…