Sot fillon numërimi i votave me kusht

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) sot fillon numërimi i votave me kusht dhe personave me nevoja të veçanta…

Sot nis numërimi i votave nga diaspora për garën e balotazhit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të fillojë sot me numërimin e fletëvotimeve të cilat janë dërguar nga jashtë Kosovës gjatë…

Të martën fillon numërimi i votave nga diaspora

Votat e ardhura nga diaspora për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në Kosovë do të fillojnë të numërohen të…

Përfundon numërimi i votave me kusht në Prishtinë, kaq vota ka marrë Arben Vitia dhe Përparim Rama

Tashmë ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe atyre për nevoja të veçanta për Komunën e Prishtinës. Më së…

Përfundon numërim i votave me kusht në Dragash, këto janë rezultatet

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimin e votave me kusht dhe nevojave të veçanta për kandidatët kryetar të…

Sot fillon numërimi i votave me kusht

Votat me kusht dhe ato të personave me nevoja të veçanta, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) po planifikon t’i numërojë…