Ministrja Hajdari: Qeveria Kurti nuk do të largohet nga parimi i reciprocitetit me Serbinë

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), Rozeta Hajdari ka deklaruar të martën se Qeveria Kurti nuk do të largohet…
error: