Edhe KPK i reagon Haxhiut: Nuk kemi nevojë që të mbështetemi nga askush, aq më pak nga pushteti ekzekutiv

Edhe Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) i ka reaguar ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut lidhur me deklaratat se nuk do…

Haziri: LDK nuk ka nevojë të sillet si VV-ja në opozitë

Lutfi Haziri thotë se Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) pjesë e së cilës është dhe ai vet, nuk ka nevojë…