Ylli i Norwichit në Kosovë, kapet duke festuar në dasmë me plis e flamur të Shqipërisë – video

Futbollisti i Kombëtares së Finlandës dhe ylli i Norwichit, Teemu Pukki është kapur duke festuar në Kosovë. Pukki momentalisht gjendet…

Nga sezoni i ardhshëm Rashica luan në Championship, Norwichi bie nga Premier Liga

Skuadra angleze Norwich City veçse është konfirmuar si skuadra e parë e cila ka siguruar rënien nga Premier Liga. Norwichi…

Chelsea shënon fitore kundër Norwichit

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Carrow Road” mes skuadrës së Norwichit dhe kampionit evropian Chelsea, e vlefshme kjo për xhiron…

Përfundon pjesa e parë mes Norwichit dhe Chelseat, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Carrow Road” ku po zhvillohet ndeshja mes Norwichit dhe kampionit evropian Chelsea. Pas…

Bien dy gola në ndeshjen mes Norwichit dhe Chelseat – video

Kampioni evropian ka arritur ta zhbllokojë rezultatin si mysafirë në stadiumin “Carrow Road”. Chelsea ka kaluar në epërsi prej 2:0…

Ja formacionet zyrtare të Norwichit dhe Chelseat

Sonte me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës angleze Norwich dhe kampionit evropian Chelsea, e vlefshme…

Broja me Southamptonin mposhtin Norwichin e Rashicës

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Southampton dhe asaj të Norwich, e vlefshme kjo për Premier Ligën angleze. Pas plot…

Broja kundër Rashicës, ja formacionet zyrtare të Southamptonit dhe Norwichit

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të fillojë ndeshja mes skuadrës angleze Southampton dhe asaj të Norwich Cityt, e…

Rashica e nis nga fillimi ndeshjen kundër Manchester Cityt

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Norwich Cityt dhe kampionit aktual anglez Manchester…

Rashica shënon golin e parë në fanellën e Norwich

Skuadra angleze Norwich ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Charlton, e vlefshme kjo për raundin e tretë të FA…