​Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, vdes një person dhe një tjetër lëndohet rëndë

Një 25-vjeçar ka ndërruar jetë në një aksident tragjik në Rrugën e Kombit, ndërsa një tjetër është plagosur rëndë. Automjeti…