Arrihet marrëveshja për transferimin e Neymar tek Barcelona

Transferimi i Neymar Junior nga PSG te Barcelona është shumë afër të ndodh. Sigurisht që për shkak të krizës së…

Liga e Kampionëve përcakton të ardhmen e Neymarit

Ecuria e PSG-së në Ligën e Kampionëve duket se do të përcaktojë të ardhmen e Neymarit në Paris. “Ylli” brazilian…

Neymarit s’i ndahen telashet, e denoncon shoqata LGBT

Telashe për Neymar Juniorin në Brazil. Sulmuesi i PSG-së është denoncuar në vendlindje për qëndrimin e tij homofobik. Gjithçka ka…

“Neymar është ende ëndrra e Florentino Perez”

Menaxheri i njohur Wagner Ribeiro ka thënë se presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, nuk ka hequr dorë nga Neymar.…

Herrera tregon të ardhmen e Neymarit dhe Mbappe

Dy yjet e PSG-së, Neymar dhe Mbappe janë të lidhur ngushtë tash e një kohë të gjatë për një largim…

Neymar dëshiron vetë Barcelonën, refuzon 100 milionë euro nga PSG

Neymar Junior dëshiron Barcelonën me çdo kusht dhe për këtë ka refuzuar një ofertë stratosferike për rinovimin e kontratës me…

Rosell: Blerja e Neymar më krijoi shumë armiq

Sandro Rosell është një nga presidentët më problematikë në historinë e Barcelonës, ai u emërua numri një i Barçës në…

Në verë Neymar bashkohet me Messin

Neymar do t’i bashkohet së shpejti Lionel Messit tek skuadra e Barcelonës. Është i bindur për këtë lëvizje ish-zv.presidenti i…

Mbappe e Neymar nuk largohen nga Parisi

Pandemia e Koronavirusit ka tronditur të gjithë strukturën sportive dhe ka shkaktuar një ndryshim të papritur të planifikimit të garave…

Neymari dhuron 5 milionë euro për luftën ndaj koronavirusit

Ylli i PSG-së, Neymar i ka befasuar të gjithë me vendimin e fundit. Sipas mediave braziliane, sulmuesi ka dhuruar 5…