E ardhmja e dyshes Neymar-Mbappe, flet drejtori sportiv i PSG-së

Drejtori sportiv i Paris-Saint-Germain, Leonardo se klubi ka filluar negociata për vazhdimin e kontratave me Kylian Mbappe dhe Neymar, përcjell…

Neymar dëshiron kontratë të re nga PSG-në

Ylli brazilian është afër të nënshkruajë kontratë të re me PSG. Neymar ka informuar krerët e Paris Saint-Germain se është…

Dështon rikthimi te Barcelona, Neymar ka një kërkesë tjetër për PSG-në

Neryma kishte provuar, por pa sukses që te rikthehet te Barcelona ne afatet e mëparshme kalimtare, përcjell KosovaPress. Ai kishte…

Neymar pritet të nënshkruajë kontratë të re me PSG

Sulmuesi brazilian i PSG pritet të nënshkruajë kontratë të re afatgjate me skuadrën e tij, raporton “The Sun”. Neymar është…

Neymar pritet të nënshkruaj kontratë të re me PSG-në

Ylli brazilian i Paris -Saint – Germain pritet të nënshkruajë kontratë të re me gjigantin francez, raporton e përditshmja spanjolle…

Neymar nuk dëshiron të kthehet te Barcelona

Super ylli i Paris Saint-Germain, Neymar nuk dëshiron një rikthim tek Barcelona vitin e ardhshëm, raporton “Foot Mercato”. Braziliani bëri…

Neymar shkëlqen me Brazilin, kalon Ronaldon në listën e golashënuesve

Mbrëmë Brazili ka luajtur në udhëtim ndaj Perusë ku ka arritur të shënoj fitore të bindshme 2:4 në kuadër të…

​Rodrygo: Nuk dua të bëhem Neymari i ri

Ylli 19 vjeçar është pyetur për krahasimet që po i bëjnë me bashkë lojtarët e tjerë Brazilian, i cili është…

Neymar – Gonzalezit: Për një ditë unë fitoj sa ju gjithë vitin

Alvaro Gonzalez ka insistuar se Neymar nuk e meriton respektin e tij dhe ka zbuluar se ylli brazilian i ka…

Neymar godet me grusht kundërshtarin, pritet të dënohet rëndë

Neymar Junior mund të ndëshkohet rëndë nga komisionet juridike për shkak të gjestit të pahijshëm në momentin e përplasjes mes…