Herrera tregon të ardhmen e Neymarit dhe Mbappe

Dy yjet e PSG-së, Neymar dhe Mbappe janë të lidhur ngushtë tash e një kohë të gjatë për një largim…

Neymar dëshiron vetë Barcelonën, refuzon 100 milionë euro nga PSG

Neymar Junior dëshiron Barcelonën me çdo kusht dhe për këtë ka refuzuar një ofertë stratosferike për rinovimin e kontratës me…

Rosell: Blerja e Neymar më krijoi shumë armiq

Sandro Rosell është një nga presidentët më problematikë në historinë e Barcelonës, ai u emërua numri një i Barçës në…

Në verë Neymar bashkohet me Messin

Neymar do t’i bashkohet së shpejti Lionel Messit tek skuadra e Barcelonës. Është i bindur për këtë lëvizje ish-zv.presidenti i…

Mbappe e Neymar nuk largohen nga Parisi

Pandemia e Koronavirusit ka tronditur të gjithë strukturën sportive dhe ka shkaktuar një ndryshim të papritur të planifikimit të garave…

Neymari dhuron 5 milionë euro për luftën ndaj koronavirusit

Ylli i PSG-së, Neymar i ka befasuar të gjithë me vendimin e fundit. Sipas mediave braziliane, sulmuesi ka dhuruar 5…

Neymar po e shijon karantinën në shtëpinë e ëndërrave

Dy vjet më parë, Neymar u transferua nga Barcelona në PSG për 22 milionë Euro, duke u bërë transferi më…

Legjenda braziliane: Neymari është më i mirë se Messi

Fituesi i Kupës së Botës me Brazilin, Cafu insiston se ylli i Pars Saint-Germain, Neymar është një talent superior karshi…

Ky është plani i Barcelonës për rikthimin e Neymar

Barcelona është e vendosur që të transferojë Neymarin në këtë verë nga Paris Saint-Germain. Edhe pse e shiti në vitin…

Neymar akuzon klubin e tij, pse nuk u aktivizua në katër ndeshje

Braziliani Neymar nis një përleshje të re në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e…
error: