Neymar pritet të nënshkruaj kontratë të re me PSG-në

Ylli brazilian i Paris -Saint – Germain pritet të nënshkruajë kontratë të re me gjigantin francez, raporton e përditshmja spanjolle…

Neymar nuk dëshiron të kthehet te Barcelona

Super ylli i Paris Saint-Germain, Neymar nuk dëshiron një rikthim tek Barcelona vitin e ardhshëm, raporton “Foot Mercato”. Braziliani bëri…

Neymar shkëlqen me Brazilin, kalon Ronaldon në listën e golashënuesve

Mbrëmë Brazili ka luajtur në udhëtim ndaj Perusë ku ka arritur të shënoj fitore të bindshme 2:4 në kuadër të…

​Rodrygo: Nuk dua të bëhem Neymari i ri

Ylli 19 vjeçar është pyetur për krahasimet që po i bëjnë me bashkë lojtarët e tjerë Brazilian, i cili është…

Neymar – Gonzalezit: Për një ditë unë fitoj sa ju gjithë vitin

Alvaro Gonzalez ka insistuar se Neymar nuk e meriton respektin e tij dhe ka zbuluar se ylli brazilian i ka…

Neymar godet me grusht kundërshtarin, pritet të dënohet rëndë

Neymar Junior mund të ndëshkohet rëndë nga komisionet juridike për shkak të gjestit të pahijshëm në momentin e përplasjes mes…

Neymar: Kurrë nuk kam qenë kaq në formë dhe afër Champions-it

Neymar ka folur për faqen zyrtare të PSG-së, duke paralajmëruar Atalantës para ndeshjes në Ligën e Kampionëve. Ylli brazilian është…

Arrihet marrëveshja për transferimin e Neymar tek Barcelona

Transferimi i Neymar Junior nga PSG te Barcelona është shumë afër të ndodh. Sigurisht që për shkak të krizës së…

Liga e Kampionëve përcakton të ardhmen e Neymarit

Ecuria e PSG-së në Ligën e Kampionëve duket se do të përcaktojë të ardhmen e Neymarit në Paris. “Ylli” brazilian…

Neymarit s’i ndahen telashet, e denoncon shoqata LGBT

Telashe për Neymar Juniorin në Brazil. Sulmuesi i PSG-së është denoncuar në vendlindje për qëndrimin e tij homofobik. Gjithçka ka…