Bëhet publike mënyra se si Neymar mund të nënshkruajë kontratë të re me PSG

28 vjeçari është i gatshëm të qëndrojë tek kampionët e Ligës së Francës nëse e ka në ekip Lionel Messin.…

​Neymar lëshon deklaratën: Vitin tjetër unë dhe Messi luajmë së bashku

Ylli brazilian Neymar ka lëshuar një deklaratë krejtësisht të papritur dhe befasuese pas fitores së Paris Saint Germain kundër Manchester…

​Liga e Kampionëve, këto janë rezultatet befasuese pas pjesë së parë

Kanë përfunduar 45 minutat e para të gjashtë ndeshjeve që filluan nga ora 21:00 në kuadër të fazës së grupeve…

Goli i Neymarit kundër M. Unitedit – video

Superylli brazilian i Paris – Saint – Germain i dha epërsinë skuadrës së tij kundër Manchester Unitedit në Ligën e…

Neymarit nuk i mbaron dashuria për Barcelonën

Ylli brazilian i Paris- Saint-Germain, Neymar, ende nuk e ka harruar klubin ku ai bëri hapin gigant në karrierën e…

Barcelona kontakton Neymarin

Neymar përsëri është duke u lidhur me një kalim të mundshëm tek Barcelona. Sulmuesi brazilian kaloi nga gjigantët e La…

E ardhmja e dyshes Neymar-Mbappe, flet drejtori sportiv i PSG-së

Drejtori sportiv i Paris-Saint-Germain, Leonardo se klubi ka filluar negociata për vazhdimin e kontratave me Kylian Mbappe dhe Neymar, përcjell…

Neymar dëshiron kontratë të re nga PSG-në

Ylli brazilian është afër të nënshkruajë kontratë të re me PSG. Neymar ka informuar krerët e Paris Saint-Germain se është…

Dështon rikthimi te Barcelona, Neymar ka një kërkesë tjetër për PSG-në

Neryma kishte provuar, por pa sukses që te rikthehet te Barcelona ne afatet e mëparshme kalimtare, përcjell KosovaPress. Ai kishte…

Neymar pritet të nënshkruajë kontratë të re me PSG

Sulmuesi brazilian i PSG pritet të nënshkruajë kontratë të re afatgjate me skuadrën e tij, raporton “The Sun”. Neymar është…