Messi i gatshëm për sfidën me Cityn, Dias: Kjo nuk paraqet aspak problem

Disa lojtarë të skuadrës së Manchester Cityt mund të shpresojnë që Lionel Messi të mos rikuperohet për të luajtur në…

Donnarumma, Mbappe e Neymar, plas sherri në PSG

Gianluigi Donnarumma nuk duket të jetë i vetmi që ka shprehur shenja të pakënaqësisë në Paris-Saint-Germain pasi që së fundi…

Messi, Di Maria, Neymar mungojnë kundër Clermont

Yjet nga Amerika e Jugut si Lionel Messi, Neymar, Angel Di Maria dhe Leandro Paredes nuk do të mund të…

Koeman: Luuk de Jong më i rrezikshëm se Neymar

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman beson që transferimi më i ri Luuk de Jong është më i rrezikshëm se Neymar…

Mbappe shënon edhe golin e dytë, inkuadrohet Loeo Messi – video

Paris-Saint-Germain e ka dyfishuar epërsinë ndaj Reimsit në 2-0. Edhe golin e dytë e ka realizuar Kylian Mbappe në minutën…

Tridentet më të frikshme në botën e futbollit, këto janë statistikat mahnitëse

Ardhja e Lionel Messit në Paris Saint-Germain ka dirdhur botën e futbollit dhe tashmë tifozët mezi janë duke pritur aksionet…

Messi zbarkon në Paris, klubi francez lëshon videon spektakolare për prezantimin e tij

👀 pic.twitter.com/y5IbqL69Z4— Paris Saint-Germain (@PSG_inside) August 10, 2021 Tashmë nuk ka asnjë dyshim. Lionel Messi do të luajë për PSG-në…

​Vjen reagimi i Neymar për transferimin e Messit

Superylli i Paris Saint-Germain, Neymar nuk ka mundur ta fshehë kënaqësinë e tij për ardhjen e Lionel Messit në PSG,…

Ronaldinho e “pagëzon” pasardhësin e tij: Po, ai është trashëgimtari im

Ronaldinho e ka quajtur Neymarin si trashëgimtarin e tij. Fituesi i Topit të Artë i vitit 2005 ishte një ikonë…

Do të luajnë së bashku në PSG, këto ishin deklaratat e Neymarit dhe Ramosit për njëri-tjetrin

Sergio Ramos është afër nënshkrimit me Paris Saint-Germain ku do të ketë mundësinë të bashkojë forcat me një lojtar që…