Mbappen e Neymarin mund t’i shohim si rival në sezonin e ardhshëm, që të dy me skuadra të reja

Manchester City thuhet se mund të përpiqet të bëjë një goditje të papritur për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Neymar në…

Zënka mes Donnarummas dhe Neymar në fushë, biseda vazhdon edhe në “WhatsApp”

Sulmuesi i Paris Saint-Germain Neymar ka shpërndarë një bisedë private nga “WhatsApp” me bashkëlojtarin e tij Gianluigi Donnarumma, duke mohuar…

Neymar tregon se çfarë do të thotë të luash në “Santiago Bernabeu”

Ylli brazilian Neymar e ka deklaruar vetën të gatshëm që të krijojë më shumë momente të bukura në stadiumin “Santiago…

Neymar: Isha shumë afër të luaja për Real Madridin

Ylli brazilian i Paris Saint-Germain Neymar ka treguar se në vitet e tij të rinisë ishte shumë afër që të…

A do të luajë Neymar kundër Real Madridit? Përgjigjet Pochettino

Ndërsa përballja e ardhshme e Paris Saint-Germain në raundin e 1/16-të të Ligës së Kampionëve me Real Madridin është vetëm…

Situatë e tensionuar në PSG

Duket se situata brenda gjigantit francez Paris-Saint0Germain nuk është aspak e qetë derisa raportoher se ka shumë probleme që po…

Mësohet se sa do të mungojë Neymar pas lëndimit

Neymar nuk do të luajë më për Paris Saint-Germain në 2021 për shkak se sulmuesi brazilian do të mungojë deri…

​Lëndimi i Neymarit duket mjaftë i rëndë-video

Paris Saint-Germain kanë triumfuar ndaj Saint-Étienne me rezultat 3-1, të dielën për të rritur epërsinë e tyre ndaj Rennes në…

Neymar pas vdekjes së këngëtares braziliane: Do të jem fansi juaj i përjetshëm

Këngëtarja e njohur braziliane Marilia Mendonça humbi jetën në një aksident avioni me katër pasagjerë të tjerë. Në rrjetet sociale…

Neymar tregon njërin nga momentet më të këqija në karrierë

Ylli brazilian Neymar ka treguar që lëndimi i tij që e pësoi në çerekfinale të Kupës së Botës në vitin…