Neymar mesazh tifozëve të PSG-së: Do të lodheni shumë

Paris-Saint-Germain tashmë është shpallur kampion i ri i Ligue-1 në Francë dhe festa vazhdon në kryeqytetin francez. Bashkë me festën…

Njëri qëndron tjetri largohet, PSG vendosë për dyshen Neymar-Mbappe

Paris Saint-Germain thuhet se është i gatshëm të ndahet me Neymarin nëse kjo do t’i ndihmojë ata të lidhin Kylian…

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit flet për Neymar: Do të isha i zhgënjyer po të isha në vendin e tij

Paaftësia e Neymarit për ta menaxhuar jetën e tij më mirë i ka kushtuar atij me Topin e Artë, ka…

Neymar i dehur në stërvitje të PSG-së, Paqueta i del në përkrahje

Lucas Paqueta e ka përkrahur Neymarin drejt akuzimeve të rrejshme që ylli brazilian ishte i dehur në seancën stërvitore të…

Newcastle shpreh interesim serioz në Neymarin

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë Newcastle United ka shprehur interesim serioz në yllin e Paris Saint-Germain…

​Neymar kërkon sërish rikthimin te Barcelona

Duket se braziliani Neymar po vazhdon ta mendojë rikthimit e tij te Barcelona, skuadër së cilës ia ktheu shpinën në…

Mbappen e Neymarin mund t’i shohim si rival në sezonin e ardhshëm, që të dy me skuadra të reja

Manchester City thuhet se mund të përpiqet të bëjë një goditje të papritur për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Neymar në…

Zënka mes Donnarummas dhe Neymar në fushë, biseda vazhdon edhe në “WhatsApp”

Sulmuesi i Paris Saint-Germain Neymar ka shpërndarë një bisedë private nga “WhatsApp” me bashkëlojtarin e tij Gianluigi Donnarumma, duke mohuar…

Neymar tregon se çfarë do të thotë të luash në “Santiago Bernabeu”

Ylli brazilian Neymar e ka deklaruar vetën të gatshëm që të krijojë më shumë momente të bukura në stadiumin “Santiago…

Neymar: Isha shumë afër të luaja për Real Madridin

Ylli brazilian i Paris Saint-Germain Neymar ka treguar se në vitet e tij të rinisë ishte shumë afër që të…