Liverpooli lider i Premier Ligës, mposht Newcastle

Gjiganti anglez Liverpool ka vazhduar serinë e mirë të rezultateve, ku e ka mposhtur sot si mysafirë skuadrën e Newcastle…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Newcastle e Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “St. James Park”, ku nikoqirët gjenden në disavantazh prej një goli. Pas 45…

Zhbllokohet rezultati mes Newcastle e Liverpool – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “St James Park”, ku mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë në ndeshje.…

Po kalon në formë jetësore te Aston Villa, Newcastle synon Coutinhon

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë, Newcastle United, është e gatshme që të rrëmbej transferimin e Philippe…

Newcastle shpreh interesim serioz në Neymarin

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë Newcastle United ka shprehur interesim serioz në yllin e Paris Saint-Germain…

Ndërpritet ndeshja mes Evertonit dhe Newcastle, tifozi lidh vetën për shtylle – video

Momentalisht është duke u zhvilluar ndeshja mes skuadrës së Evertonit dhe asaj të Newcastle, ku rezultati qëndron i barabartë 0:0.…

Historia e Burn, mbrojtësit të Newcastle që i mungon një gisht në dorën e tij

Historia e Burn, mbrojtësit të Newcastle që i mungon një gisht në dorën e tij Mbrojtësi i Newcastle Dan Burn,…

Newcastle i bashkohet Realit dhe Bayernit në garën për yllin e Chelseat

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë Newcastle United i është futur garës për të siguruar shërbimet e…

Newcastle kryeson garën për yllin e Napolit

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë Newcastle United është e etur për të rindërtuar skuadrën me lojtarë…

Lampard e nis me humbje aventurën te Evertoni në Premier Ligë, mposhtet nga Newcastle

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Newcastle United dhe asaj të Evertonit, ku nikoqirët kanë arritur të sigurojnë tre pikët…