Pas fitores kundër Nottingham, ylli i Newcastle i dhuron orë Rolex një tifozi – video

Ylli i Newcastle, Allan Saint Maximin, u pa duke i dhuruar një orë të markës Rolex një tifozi pas fitores…

Tottenhami fiton bindshëm, Newcastle mposht Nottinghamin

Kanë përfunduar edhe katër ndeshje të tjera në Premier Ligën angleze, ku kemi befasi dhe disa rezultate tejet interesante. Pas…

Ylli i Newcastle me mesazh për Neymarin: Numri 10 po të pret këtu

Duke parë pyetjet e shumta për situatën e Neymarit te Paris Saint-Germain, një bashkatdhetar i tij tani ka përhapur më…

Botman thumbon Milanin, tregon pse zgjodhi Newcastle para kampionit italian

Qendërmbrojtësi holandez Sven Botman ka shpjeguar vendimin e tij për të nënshkruar me Newcastle United dhe jo me gjigantin italian,…

Newcastle ia rrëmben Milanit nga duart, ylli holandez pranë kalimit në Premier Ligë

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, mbrojtësi i Lille, Sven Botman, tani mund të konsiderohet si lojtari më…

Liverpooli lider i Premier Ligës, mposht Newcastle

Gjiganti anglez Liverpool ka vazhduar serinë e mirë të rezultateve, ku e ka mposhtur sot si mysafirë skuadrën e Newcastle…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Newcastle e Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “St. James Park”, ku nikoqirët gjenden në disavantazh prej një goli. Pas 45…

Zhbllokohet rezultati mes Newcastle e Liverpool – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “St James Park”, ku mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë në ndeshje.…

Po kalon në formë jetësore te Aston Villa, Newcastle synon Coutinhon

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë, Newcastle United, është e gatshme që të rrëmbej transferimin e Philippe…

Newcastle shpreh interesim serioz në Neymarin

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë Newcastle United ka shprehur interesim serioz në yllin e Paris Saint-Germain…