Përfundon numërimi i votave me kusht në Podujevë, Bulliqi merr më së shumti vota

Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe atyre me nevoja të veçanta…

​Rezultati i votave me kusht dhe ato të personave me nevoja të veçanta në Deçan

Kandidati për kryetar të Komunës së Deçanit nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Bashkim Ramosaj prinë për…

Përfundon numërim i votave me kusht në Dragash, këto janë rezultatet

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimin e votave me kusht dhe nevojave të veçanta për kandidatët kryetar të…

UNICEF-i dhe Banka Raiffeisen dhuruan 195 tabletë për nxënësit e Gjilanit

Raiffeisen Bank Kosova ka dhuruar sot 195 tabletë për nxënësit me nevoja të veçanta të shkollës fillore “Selami Hallaçi” në…
error: