​Mot i vranët edhe gjatë dy ditëve në vijim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër dhe të shtunën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale…

Kryenegociatorët i rikthehen nesër dialogut, ja temat që pritet të diskutohen

Të martën në Bruksel do të mbahet takimi i radhës ndërmjet kryenegociatorit të Kosovës, Besnik Bislimi dhe homologut të tij…

​Moti për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se nesër dhe pasnesër protet të mbajë mot kryesisht i vranët, por me rreze dielli nëpër…

​Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme vendi ynë do të ndikohet nga masat e…

KEK-u tregon se kur do të krijohen kushtet për furnizimin e “Termokos”-it

“Termokos” ka ndërpre furnizimin me ngrohje për konsumatorët e saj. Kjo ndërmarrje ka njoftuar se ndërprerja me ngrohje është bërë…