​Nedim Bajrami lavdëron Kristjan Asllanin

Mesfushori sulmuesi i Empolit, Nedim Bajrami, e ka vlerësuar si talent të madh dhe me të ardhme të ndritur bashkëlojtarin…

Lazio kërkon ta rrëmbejë Nedim Bajramin

Derisa afati kalimtar i janarit po i ofrohet përfundimit, Lazio ka ndezur motorët dhe po kërkon blerjen e Nedim Bajramit…

​Bajrami në formë të shkëlqyer, pas Interit, i shënon gol edhe Romës

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme me skuadrën e tij Empolin në Serie-A.…

Asiston Asllani, shënon Bajrami, Empoli barazon ndaj Interit

Skuadra e Empolit ka arritur që ta barazojë rezultatin ndaj Interit në “Giuseppe Meazza”. Kjo ndeshje është e vlefshme për…