Pezullohen edhe dy ndeshje të tjera në Premier Ligën angleze

Pasi që janë paraqitur kërkesat për t’i anuluar ndeshjet për shkak të rasteve të shumta me Covid-19, bordi i Premier…

Me katër ndeshje të pezulluara Premier Liga vazhdon sot me xhiron e 18

Premier Liga angleze rikthehet sot me dy ndeshje interesante, nga gjashtë sosh sa ishin të parapara që të zhvillohen. Me…

Superliga e Shqipërisë vazhdon sot me vetëm një ndeshje

Superliga e Shqipërisë vazhdon sot me xhiron e 14 të sezonit 2021/22, ku në program është vetëm një ndeshje. Me…

Ndeshje interesante në Premier Ligën angleze

Premier Liga angleze rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 15 të sezonit 2021/22.…

Premier Liga angleze rikthehet me dy ndeshje

Premier Liga angleze do të rikthehet sot me dy ndeshje në kuadër të programit të xhiros së 14 të sezonit…

Premier Liga angleze, ndeshja kryesore ajo mes Liverpool dhe Southampton

Premier Liga angleze rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 13 të sezonit 2021/22. Ndeshja…

Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me këto ndeshje

Superliga e Shqipërisë vazhdon sot me disa ndeshje interesante, në kuadër të xhiros së 18-të. Bylis pret në shtëpi Partizanin,…

Federata e Basketbollit e Kosovës pezullon të gjitha aktivitete sportive

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) duke iu referuar Vendimit të Qeverisë së Kosovës të marrë në mbledhjen e sotme,…

Femrat, Kosova fillon përgatitjet me optimizëm për sfidën kundër Rusisë

Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave i ka nisur përgatitjet për ndeshjen kundër Rusisë, që zhvillohet të premten në…

Igli Tare: Futbolli italian me dyer të mbyllura

Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare dha në Open në Top Channel lajmin e fundit rreth situatës së kampionati Italian.…
error: