Ndeshje tejet interesante mes Arsenalit e Leicester, ja formacionet zyrtare – foto

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes Arsenalit dhe skuadrës së Leicester Cityt,…

Sezoni i ri i Superligës fillon sot me këto ndeshje

Tashmë tifozët kosovarë do të kenë mundësinë që të shohin skuadrat e tyre t’i rikthehen sot aksionit, ku edicioni i…

Klaskvik gjen golin e parë të ndeshjes në “Fadil Vokrri”

Mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Fadil Vokrri” kundër Ballkanit. Skuadra nga Ishujt Faroe,…

Fillon ndeshja mes Dritës e Antwerp, këtu mund ta shikoni

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes mes skuadrës kosovare, FC Drita, dhe asaj belge, Antwerp, e vlefshme…

Shënoi katër gola kundër RB Leipzig, ky i fundit kërkon përsëritje të ndeshjes pa Nunezin – foto

Ylli uruguaian, Darwin Nunez, heshti kritikët e tij duke shënuar katër gola në fitoren 5:0 të Liverpoolit në miqësoren parasezonale…

Antwerp-Drita, këtu mund ta shikoni ndeshjen

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e takimit mes skuadrës belge, Antwerp, dhe asaj kosovare, FC Drita, e vlefshme…

Kampionati Evropian për femra, super ndeshje mes Anglisë dhe Spanjës

Kampionati Evropian i femrave Euro 2022 po vazhdon të zhvillohet, ku tani turneu ka prekur fazën e çerekfinales. Ndeshja e…

Shënuan 187 gola brenda dy ndeshjeve, nisin hetimet për dy skuadrat

Disa ndeshje të futbollit të nivelit të dytë kanë rënë në sy të autoriteteve, pas disa rezultate të jashtëzakonshme që…

Giresse për ndeshjen kundër Greqisë: Nuk është finale, por është shumë e rëndësishme

Kombëtarja e Kosovës ka zhvilluar sot konferencën për media para ndeshjes me Greqinë, ku trajneri Alain Giresse përditësoi situatën sa…

Fillon ndeshja mes Shqipërisë e Izraelit, ja linku ku mund ta shikoni

Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Izraelit luajnë sot për tre pikë në stadiumin “Air Albania”. Ndeshja e sotme është…