Shtatë vjet nga droni shqiptar në Beograd

Më 14 tetor të vitit 2014, në orën 21:27 është ndërprerë ndeshja Serbi-Shqipëri që luhej në kuadër të kualifikimeve për…

Ademi: Fanella e Kosovës respektohet nga të gjithë, asnjë lojtar nuk na ka refuzuar

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët”…

​Premier Liga angleze, ndeshjet e xhiros së 29-të

Premier Liga angleze vazhdon sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 29-të. Këtë xhiro e hapi mbrëmë…

​Fillon super-ndeshja Prishtina – Ballkani

Ka filluar ndeshja në mes të Prishtinës dhe Ballkanit, ndeshje kjo e cila zhvillohet në kuadër të javës së 20-të…