Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Rugova: VV a s’ka guxim të merret me deputetët e PDK-së dhe të AAK-së që mungojnë në seancën për presidentin

Ish-deputeti i LDK-së, Naser Rugova ka reaguar me deklarata se tre deputetët e LDK-së, që janë Avdullah Hoti, Agim Veliu…

​Rugova: Garda kanceroze që fundosi LDK-në synon një kryetar që mund ta kontrollojnë

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Naser Rugova sërish ka drejtuar kritika ndaj kësaj partie. Rugova thotë se kur…

​Rugova: Karrigia e presidentit qenka shumë e ëmbël, pse Osmani nuk reagon për deklaratat e Kurtit

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Rugova thotë të jetë habitur nga heshtja e presidentes në detyrë, Vjosa Osmani…

​Ish-deputeti i LDK-së: Isa Mustafa po synon klane të kryetarëve

Në prag të zgjedhjeve për të parin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), kanë vazhduar akuza ndaj kryetarit të deritanishëm,…

​Rugova: Ka tendenca për imponim të kryetarit, riciklimi do ta dëmtojë LDK-në

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, Naser Rugova i ka kërkuar lidershipit në dorëheqje të partisë të qëndrojnë jashtë…

​Ish deputeti i LDK-së i reagon Mustafës: Kur nuk ke çka flet, më mirë është të mos flasësh fare

Ish-deputeti i Lidhe Demokratike të Kosovës (LDK), Naser Rugova, ka reaguar ndaj shkrimit të kryetarit të dorëhequr të kësaj partie,…

Anëtari i LDK-së uron VV-në, e përkrah Osmanin për presidente

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, Naser Rugova, ka uruar Lëvizjen Vetëvendosje për fitoren në zgjedhjet e djeshme parlamentare.…
error: