Napoli e mposht Interin

Napoli ka shënuar sonte fitore ndaj Interit në “Giuseppe Meazza”. Napoli ka bërë një hap të madh drejt sigurimit të…

Inter – Napoli, formacionet e mundshme

Sot do të luhet gjysmëfinalja e parë e Kupës së Italisë ndërmjet Interit dhe Napolit. Interi që në këtë ndeshje…

Hysaj largohet nga Napoli në fund të sezonit

Menaxheri i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi ka zbuluar se mbrojtësi shqiptar mund të largohet nga Napoli në fund të këtij…

E konfirmon Di Marzio: Chelsea në negociata për këtë lojtar

Chelsea është duke tentuar të përforcoje repartin e sulmit. Sipas asaj që raporton gazetari i mirënjohur italian, Gianluca Di Marzio,…

Napoli ndal Juventusin, ‘zverdhet’ Hysaj

Futbollistët e Juventusit kanë pësuar humbjen e dytë në këtë edicion garash në Seria A. Ata sonte si mysafirë në…