Napoli nuk di të ndalet me fitore, mposht edhe Udinesen

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Napolit dhe skuadrës së Udineses, ku skuadra e Luciano Spallettit ka regjistruar fitoren e…

Napoli synon vetëm fitoren kundër Udineses, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Napolit dhe skuadrës së Udineses, e vlefshme…

​Milan ndalet nga Cremonese, -8 nga Napoli

Milani nuk shkon përtej 0-0 me Cremonese, një gabim i papritur që e bën Napolin të lumtur, tani në +8…

Napoli vazhdon pa humbje në Serie A, e mposht edhe Atalantan

Ka përfunduar derbi mes Atalantas dhe Napolit, ku ky i fundit ka vazhduar pa humbje në Serie A duke arkëtuar…

Napoli e mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Atalantas – video

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin tejet interesant që po zhvillohet në Serie A mes Atalantas dhe Napolit, ku…

Atalanta kalon në epërsi, Napoli barazon rezultatin – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në derbin mes Atalantas dhe Napolit, ku të dy skuadrat kanë arritur të gjejnë golin. Skuadra…

Përballje mes vendit të parë dhe të dytë, ja formacionet zyrtare të Napolit e Atalantas

Sonte me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet derbi tejet interesant mes Napolit dhe Atalantas, ndeshje kjo e vlefshme…

Rritet vlera e Kvaratskhelias, ja sa kërkon Napoli për kartonin e tij

Khvicha Kvaratskhelia mund të vlerësohet nga Napoli me 100 milionë euro verën e ardhshme për shkak të formës së tij…

Pjesa e parë: Pa gola mes Liverpoolit dhe Napolit, Bayerni në epërsi kundër Interit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Ligën e Kampionëve, ku kemi disa rezultate tejet…

Test i vështirë për Liverpoolin ndeshja kundër Napolit, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Anfield Road” do të jetë nikoqir i super ndeshjes mes Liverpoolit dhe Napolit,…