​ShBA-të po shohin mundësitë për ta furnizuar Ukrainën me avionë luftarakë

SHBA-ja po punon me Poloninë për të furnizuar Ukrainën me avionë luftarakë për të frenuar përparimin rus dhe zemërimin e…

Kriza energjetike, Rama: Po shohim mundësitë që ta ndihmojmë Kosovën

Kriza energjetike ka përfshirë tashmë edhe Kosovën, e për çka kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar nga ministria e…

Horoskopi 13 korrik

Dashi Ju mund të prisni një ditë plot mundësi në marrëdhëniet ndërpersonale, çështjet e fëmijëve, krijimtarinë dhe argëtimin! Nëse jeni…